Transport zwłok z Anglii - Z.P. CHARON

Telefon +48509332858

Formalności związane z transportem zwłok z Anglii do Polski?

W związku z wystąpieniem Anglii z UE transport zwłok z Wielkiej Brytanii wygląda nieco inaczej niż w przypadku innych krajów Europy. Niemniej jednak procedura jest w ogólnym zarysie podobna. Aby sprowadzenie zwłok z Anglii było możliwe musimy zadbać o przygotowanie wszystkich niezbędnych dokumentów - zarówno z Polski, jak i ze strony angielskiej.
W Wielkiej Brytanii musimy zadbać o sporządzenie dokumentów takich jak: akt zgonu, zaświadczenie medyczne, że śmierć nie nastąpiła wskutek choroby zakaźnej oraz certyfikat dla trumny lub urny, który poświadcza, że jest ona w metalową warstwę, została zalutowana a na jej dnie znajduje się minimum 5 cm substancji chłonnej.
To jednak nie wszystko. Aby sprowadzenie zwłok z Anglii było możliwe konieczne jest również otrzymanie pozwolenia polskich władz. Wniosek o zezwolenie na pochówek wydawane jest przez władze miasta, dlatego też jego złożenie powinno mieć miejsce w Urzędzie Miasta, w którym odbywa się pochówek. Wniosek może zostać złożony przez bliską rodzinę osoby zmarłej lub firmę pogrzebową/transportową, która otrzyma pisemne upoważnienie.
Ostatnią kwestią jest opłata konsularna, której dowód trzeba mieć ze sobą w trakcie sprowadzania zwłok z Anglii. Obecnie wynosi ona 43 GBP.

Przewiezienie ciała - osobiście czy z wykorzystaniem usług profesjonalistów?

Rodziny osób zmarłych mogą zdecydować się transport we własnym zakresie przy współpracy z firmami przewozowymi lub liniami lotniczymi lub zlecenie sprowadzenia zwłok z Anglii przez profesjonalne firmy i zakłady pogrzebowe, które nie tylko zajmują się fizycznym sprowadzeniem ciała lub zwłok. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Śmierć bliskiej osoby jest wydarzeniem trudnym i bolesnym, nie dziwi więc fakt, że większość rodzin decyduje się na skorzystanie z naszych usług, aby móc w spokoju przeżywać żałobę. Zlecenie nam sprowadzenia zwłok z Anglii pozwala zyskać pewność, że wszystkie elementy transportu zwłok będą przeprowadzone z dbałością o godność osoby zmarłej z poszanowaniem przepisów prawa.

Kontakt

Sontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegołów

Dokumenty

Wypełnij pobrane dokumenty z działu PLIKI i odeślij nam na email

Realizacja

Oczekuj na realizację zlecenia transport ciała do Polski

Transport zwłok z Anglii

Profesjonalnie i z godnością

Profesjonalnie i z godnością przeprowadzimy transport ciała do Polski

Sprowadzenie zwłok z Anglii

W jaki sposób może wyglądać sprowadzenie zwłok z Anglii?

Transport zwłok z Anglii może przebiegać w dwojaki sposób. Pierwszym rozwiązaniem jest oczywiście transport drogą lądową - w tym przypadku wytyczne dotyczą nie tylko trumny (przypominamy - metalowa, zalutowana warstwa oraz substancja chłonna) ale również samochodu. Musi być to bowiem pojazd przystosowany do przewozu zwłok, który posiada odpowiednie zezwolenia. Drugim rozwiązaniem jest transport lotniczy, który posiada jedną znaczącą zaletę - sprowadzenie zwłok z Anglii odbywa się znacznie szybciej. Niemniej jednak, również koszt takiego rozwiązania jest zazwyczaj o wiele wyższy. Warto w tym miejscu wspomnieć również o tym, że możliwy jest również transport urny z prochami. Warunkiem jest wykorzystanie urny, która jest szczelnie zamknięta oraz odporna na stłuczenie i uszkodzenia mechaniczne. Co ciekawe, tak przygotowaną urnę pasażer samolotu może przewieźć nawet w bagażu podręcznym.

transport zwłok z anglii 2
sprowadzenie zwłok z anglii

Transport zwłok z Anglii - cena

Transport zwłok z Anglii do Polski - cena

Przejdźmy jednak do tego co najważniejsze a jednocześnie najbardziej stresujące dla rodzin a więc ceny usług firm, które świadczą transport zwłok z Wielkiej Brytanii. Warto zacząć od tego, że nie da się jednoznacznie określić ceny takiej usługi, ponieważ ostateczna cena zależy od odległości, jaką musi przebyć przewoźnik by odebrać zwłoki i dostarczyć je do miejscowości pochówku. Im większa liczba kilometrów, tym wyższa cena. Niemniej jednak ceny za transport zwłok z Anglii do Polski zaczynają się od ok 8,5 tysiąca złotych. Każdą wycenę przeprowadzamy jednak indywidualnie na podstawie kilku zmiennych. Zapraszamy do kontaktu i ustalenia kosztu sprowadzenie zwłok z Anglii.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w sprowadzaniu zwłok z Anglii i wielu innych krajów. Zapewniamy pomoc przy załatwieniu wszelkich formalności związanych ze sprowadzeniem zwłok z Anglii oraz sam profesjonalny i bezpieczny transport ciała na miejsce pochówku. Na rynku jesteśmy od lat i cieszymy się dobrymi opiniami naszych klientów, którzy zlecali nam sprowadzenie zwłok z różnych części świata.

Choć Anglia nie należy już do krajów Unii Europejskiej nie musimy się obawiać o bezpieczne sprowadzenie zwłok. Transport zwłok z Wielkiej Brytanii wymaga co prawda dopełnienia szeregu formalności oraz wiążę się z dość dużymi kosztami, niemniej jednak, jeśli skorzystacie z usług naszej firmy zapewniamy szybki i godny transport zwłok z Anglii do Polski.

Transport zwłok z anglii 3

Transport zwłok z Anglii dodatkowe usługi:

  • Odzież męska dla osoby zmarłej (garnitur, buty, bielizna, krawat, koszula) cena 600 PLN
  • Odzież damska dla osoby zmarłej (garsonka lub sukienka, bielizna, rajstopy, buty) cena 500 PLN
  • Ubieranie osoby zmarłej 200 PLN
  • Balsamacja zwłok od 600 PLN
  • Kremacja w Polsce od 800 PLN
  • Całun do kremacji 200 PLN

Kontakt509332858 24h

Transport of corpses from Poland to Great Britain - Cremation in Poland

Transport of corpses from Poland to Great Britain - Cremation in Poland

We organize the transport of corpses from Poland to Great Britain. We arrange all documents, including the death certificate, coffin, embalming and transport of the deceased to a selected city in England. We organize cremation in Poland and transport it to England.
contact: biuro@funeral.com.pl

Transport zwłok z Anglii

Sprowadzenie zwłok z Anglii

KONTAKT

91 8854 773
+48 508 692 713

Viber +48 509332858

WhatsApp +48 509332858

biuro@funeral.com.pl

Nasza misja

© 2024 Transport-zwlok.eu❤