Przewóz zwłok z Danii - Z.P. CHARON

Telefon +48509332858

Ile kosztuje przewóz zwłok z Danii? sprowadzenie zwłok z danii

Gdy umiera członek naszej rodziny musimy uporać się nie tylko z bólem i tęsknotą, ale również z formalnościami dotyczącymi pogrzebu. Jeśli osoba ta mieszkała do tej pory w Danii może wydawać nam się to bardzo trudne. Rzeczywiście, oprócz uzyskania aktu zgonu jest potrzebny również przewóz zwłok z Danii do Polski. Większość z nas chce bowiem aby bliska nam osoba była pochowana w kraju. Ile kosztuje sprowadzenie zwłok z Danii i jak wyglądają formalności z tym związane?

Formalności związane z przewozem zwłok z Danii

Aby móc przewieźć zwłoki z Danii do Polski należy dopełnić szeregu formalności i związanych z nimi procedur. Przed wywozem konieczne jest zgromadzenie dokumentacji. W jej skład wchodzi między innymi: przepustka przewozowa (Laissez passer – LIGPAS), akt zgonu wydany na druku międzynarodowym przez urzędnika parafialnego lub duński akt zgonu z tłumaczeniem przysięgłym na język polski. Niezbędna jest również karta zgonu, w której znajdzie się zaświadczenie, że przewożona osoba nie zmarła z powodu chorób zakaźnych.

Istnieją również formalności, których musimy dopełnić w Polsce. Poza wyrobieniem polskiego aktu zgonu, co możemy zrobić w konsulacie lub w Urzędzie stanu cywilnego, potrzebujemy również zgody na przewóz zwłok bądź prochów z zagranicy do Polski. Wniosek o jej wydanie składa się w urzędzie miasta, w którym zostać ma pochowana osoba zmarła. Mogą wystąpić o nią bliskie osoby zmarłego lub upoważniona przez nich firma lub zakład pogrzebowy.
Przed przewozem zwłok do Danii konieczne jest również uiszczenie opłaty konsularnej za wydanie zgody na przewóz ciała lub prochów.

Kontakt

Sontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegołów

Dokumenty

Wypełnij pobrane dokumenty z działu PLIKI i odeślij nam na email

Realizacja

Oczekuj na realizację zlecenia transport ciała do Polski

Przewóz zwłok z Danii

Profesjonalnie i z godnością

Profesjonalnie i z godnością przeprowadzimy transport ciała do Polski

Transport zmarłych z Danii

W jaki sposób możemy sprowadzić zwłoki z Danii?

Przewóz zwłok z Danii może być przeprowadzone drogą lądową lub samolotem. W przypadku przewozu zwłok samochodem musi być to pojazd, który posiada odpowiednie zezwolenia oraz zabezpieczenia. Ważna jest również trumna, w jakiej będzie przewożone ciało. Powinna mieć bowiem metalową osłonę.
Przewozić samochodem możemy również urnę z prochami. W tym przypadku należy skorzystać z trumny, która odporna będzie na rozbicie (nie można więc korzystać z ceramicznych wyrobów).
Drugim rozwiązaniem jest transport samolotowy. W tym przypadku wytyczne dotyczące trumny oraz urny są bardzo podobne. Różnicą jest fakt, że urnę z prochami możemy zabrać na pokład samolotu w bagażu podręcznym, co wielu osobom wydaje się być dość zaskakujące.

transport zmarłych z danii
transport zmarłych z danii

Transport zmarłych z Danii - cena

Przewóz zwłok z Danii do Polski - z jakimi wydatkami musimy się liczyć?

Nie da się ukryć, że wiele rodzin obawia się, że koszty związane z przewozem zwłok z Danii do Polski przerosną ich możliwości finansowe. Prawdą jest, że ze względu na odległość oraz formalności, których należy dopełnić koszty mogą być wysokie. Trudno jednak jednoznacznie określić ich wysokość - wszystko zależy przede wszystkim od tego w jakim rejonie Danii znajduje się osoba zmarła oraz gdzie w Polsce będą odbywały się uroczystości pogrzebowe. Niemniej jednak możemy uznać, że koszt sprowadzenia zwłok z Danii wraz z dopełnieniem wszystkich formalności wynosi ok 9 tysięcy złotych. Jednak każda wycena jest indywidualna i może być wyższa lub niższa.

Profesjonalny transport zmarłych z Danii – dlaczego warto nas wybrać?

Decydując się na skorzystanie z usług naszej firmy świadczącej usługi sprowadzania zwłok z Danii macie Państwo pewność, że sprowadzimy zwłoki bliskiej osoby z Danii w sposób szybki, godny i profesjonalny. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewożeniu zwłok oraz wiele pozytywnych opinii o naszych usługach. Zajmujemy się wszystkimi procedurami związanymi ze sprowadzeniem zwłok bez usług pośredników oraz gwarantujemy kompleksowy transport zwłok do miejsca spoczynku. Jeżeli maja Państwo pytania o procedury, podjęte działania czy czas transportu zwłok z Danii do Polski to pozostajemy do Państwa dyspozycji!


Jak widzimy, transport zmarłych z Danii do Polski nie jest zadaniem łatwym, dlatego też pogrążona w bólu rodzina nie zawsze jest w stanie poradzić sobie z nim na własną rękę. Warto więc skorzystać z usług naszej firmy przy sprowadzaniu zwłok Danii. Zapewniamy w pełni profesjonalny transport oraz pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z ich sprowadzeniem!

przewóz zwłok z danii 1

Przewóz zwłok z Danii dodatkowe usługi:

  • Odzież męska dla osoby zmarłej (garnitur, buty, bielizna, krawat, koszula) cena 600 PLN
  • Odzież damska dla osoby zmarłej (garsonka lub sukienka, bielizna, rajstopy, buty) cena 500 PLN
  • Ubieranie osoby zmarłej 200 PLN
  • Balsamacja zwłok od 600 PLN
  • Kremacja w Polsce od 800 PLN
  • Całun do kremacji 200 PLN

Kontakt509332858 24h

Transport zmarłych z Danii

Przewóz zwłok z Danii

KONTAKT

91 8854 773
+48 508 692 713

Viber +48 509332858

WhatsApp +48 509332858

biuro@funeral.com.pl

Nasza misja