Transport zmarłych z Norwegii - Z.P. CHARON

Telefon +48509332858

Formalności niezbędne do transportu zmarłych z Norwegii

Aby przewiezienie ciała zmarłej osoby z Norwegii do Polski było możliwe konieczne jest dopełnienie szeregu formalności zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Co ważne, mogą robić to jedynie osoby blisko spokrewnione z osobą zmarłą a więc małżonek, rodzice, dzieci lub wnuki oraz nasza firma, której można udzielić specjalnego pozwolenia na dopełnienie części formalności.
Wśród dokumentów, które są niezbędne do transportu zwłok z Norwegii do Polski wymienić należy między innymi: zezwolenie Starosty lub Prezydenta Miasta w Polsce na przewóz zwłok z Norwegii do Polski, akt zgonu w oryginale, zaświadczenie lekarskie o przyczynie zgonu wraz z informacją, że osoba nie zmarła na chorobę zakaźną, policyjne zezwolenie na wywiezienie zwłok z terytorium Norwegii oraz zaświadczenie norweskiego domu pogrzebowego stwierdzające, że zwłoki lub prochy zostały przygotowane do przewozu, złożone i zamknięte w metalowej trumnie lub urnie. Istnieje również konieczność uiszczenia opłaty konsularnej w wysokości 500 NOK.

Jak widzimy, załatwienie wszystkich niezbędnych spraw formalnych może być trudne, tym bardziej, że mamy na nie ograniczony czas. Dlatego też, choć rodzina może samodzielnie zająć się wszystkimi tymi kwestiami większość osób wybiera pomoc naszej firmy związanej z przewozem zwłok z Norwegii do Polski.

W jaki sposób możemy sprowadzić ciało zmarłego?

Nie da się ukryć, że transport zmarłych z Norwegii do naszego kraju nie jest tanie. Koszty usług w Norwegii są bardzo wysokie a nasze kraje dzieli spora odległość. Trudno jest podać jedną obowiązującą cenę, ponieważ sprowadzenie zwłok z Norwegii może mieć różny koszt w zależności choćby od odległości jaką należy pokonać przy transporcie zwłok. Niemniej jednak rodziny, które chcą pochować bliską osobę w Polsce muszą mieć świadomość, że ceny transportu zwłok z Norwegii do Polski zaczynają się od ok 8 tysięcy złotych. Ceny transportu zwłok z Norwegii ustalamy jednak indywidualnie na podstawy wyceny uzależnionej od kilku kryteriów.

Kontakt

Sontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegołów

Dokumenty

Wypełnij pobrane dokumenty z działu PLIKI i odeślij nam na email

Realizacja

Oczekuj na realizację zlecenia transport ciała do Polski

Przewóz zmarłych z Norwegii

Profesjonalnie i z godnością

Profesjonalnie i z godnością przeprowadzimy transport ciała do Polski

Transport zmarłych z Norwegii

Ile kosztuje przewóz zwłok z Norwegii do Polski?

Nie da się ukryć, że transport zmarłego z Norwegii do naszego kraju nie jest tanie. Koszty usług w Norwegii są bardzo wysokie a nasze kraje dzieli spora odległość. Trudno jest podać jedną obowiązującą cenę, ponieważ sprowadzenie zwłok z Norwegii może mieć różny koszt w zależności choćby od odległości jaką należy pokonać przy transporcie zwłok. Niemniej jednak rodziny, które chcą pochować bliską osobę w Polsce muszą mieć świadomość, że ceny transportu zwłok z Norwegii do Polski zaczynają się od ok 8 tysięcy złotych. Ceny transportu zwłok z Norwegii ustalamy jednak indywidualnie na podstawy wyceny uzależnionej od kilku kryteriów.
Zwłoki można sprowadzić ze Szwecji drogą lądową - wówczas powinny być przewożone specjalnym karawanem, czyli pojazdem posiadającym odpowiednie zabezpieczenia oraz zezwolenie na przewóz zwłok. Istnieje również możliwość transportu lotniczego, który znacznie skraca czas oczekiwania na sprowadzenie osoby zmarłej, niestety bywa bardziej kosztowny. Co ciekawe, jeśli posiadamy niezbędne dokumentu urnę z prochami osoby zmarłej możemy zabrać ze sobą na pokład samolotu nawet w bagażu podręcznym.

przewóz zwłok z norwegii
transport zmarłych z norwegii

Przewóz zwłok z Norwegii

Transport zwłok z Norwegii – dlaczego warto nas wybrać?

Nasza firma istnieje na rynku od wielu lat i cieszy się dobrymi opiniami wśród naszych klientów. Zapewniamy bezpieczny i szybki transport zwłok oraz pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności i dokumentacji związanych z transportem zwłok z Norwegii do Polski. Oferujemy przewóz zwłok ze Szwecji bez pośredników, co wpływa na niższy koszt usługi.

Posiadamy szeroką wiedzę o obowiązujących zasadach transportu zwłok z wielu krajów i zapewniamy w pełni bezpieczny i godny transport zwłok bliskiej osoby z Norwegii. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące procesu, formalności i dokumentacji to zapraszamy do kontaktu z nami!

Transport zmarłych z Norwegii jest dość skomplikowanym procesem, który może okazać się być nieco zbyt trudny dla pogrążonej w bólu rodziny. Korzystając z usług z naszej firmy, mają Państwo pewność, że zajmiemy się nie tylko transportem, ale również pomocą i doradztwem w formalnościach i niezbędnej dokumentacji związanej z transportem zwłok z Norwegii. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że zmarła osoba dotrze na miejsce pochówku w szybkim czasie z poszanowaniem obowiązujących reguł prawa.

Przewóz zwłok z Norwegii dodatkowe usługi:

  • Odzież męska dla osoby zmarłej (garnitur, buty, bielizna, krawat, koszula) cena 600 PLN
  • Odzież damska dla osoby zmarłej (garsonka lub sukienka, bielizna, rajstopy, buty) cena 500 PLN
  • Ubieranie osoby zmarłej 200 PLN
  • Balsamacja zwłok od 600 PLN
  • Kremacja w Polsce od 800 PLN
  • Całun do kremacji 200 PLN

Kontakt509332858 24h

Transport zmarłych z Norwegii

Przewóz zwłok z Norwegii

KONTAKT

91 8854 773
+48 508 692 713

Viber +48 509332858

WhatsApp +48 509332858

biuro@funeral.com.pl

Nasza misja